Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Paniówki HIKO PRACOWNIA PROJEKTOWA Marta Hirsz
 
HIKO PRACOWNIA PROJEKTOWA Marta Hirsz
Zabrska 44
44-177 Paniówki
NIP: 969 142 15 93
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 
Powierzone nam projekty przeprowadzamy płynnie i skutecznie, aż do oddania obiektu do użytkowania. Począwszy od fazy koncepcyjno-programowej każdej inwestycji zawierającej pomysł i analizę kosztów realizacji, poprzez wykonanie projektu budowlanego z wszystkimi niezbędnymi warunkami, uzgodnieniami, pozwoleniami, następnie wykonanie projektu przetargowego i wykonawczego budynku wraz z jego wnętrzami i otoczeniem, aż po nadzory autorskie i branżowe na budowie oraz przy wykańczaniu wnętrz. Członkowie naszego wielobranżowego zespołu posiadają komplet uprawnień budowlanych zarówno w zakresie projektowania jak i kierowania robotami budowlanymi dzięki czemu sami możemy nadzorować nasze projekty aż do zakończenia budowy.
W zakresie architektury oferujemy Państwu:
INDYWIDUALNE PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE:
budynków mieszkalnych (jednorodzinne i wielorodzinne)
rezydencji mieszkalnych
budynków użyteczności publicznej
obiektów przemysłowych
budynków ochrony zdrowia
hal magazynowych, produkcyjnych, handlowych
budynków zagrodowych / rolniczych
rewaloryzacji / adaptacji budynków zabytkowych
wnętrz
W zakresie architektury krajobrazu oferujemy Państwu:
INDYWIDUALNE PROJEKTY
ogrodów przydomowych
terenów zieleni miejskiej (parków, skwerów), osiedli mieszkaniowych, terenów zieleni publicznej, komercyjnej, rekreacyjnej, placów zabaw…
aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych zielenią
rewitalizacji i rewaloryzacji zabytkowych obiektów
PONADTO OFERUJEMY SPORZĄDZANIE I UZGADNIANIE:
inwentaryzacji zieleni
operatów pielęgnacyjnych zieleni
wniosków o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów
W zakresie grafiki komputerowej oferujemy Państwu:
fotorealistyczne wizualizacje obiektów architektonicznych
opracowanie folderów prezentacyjnych (komercjalizacja inwestycji)
 
 
609 619 878
mkostka hiko.pl
http://www.hiko.pl/

Architekt-Paweł Hirsz
Tel: 607 521 797
E-mail: phirsz hiko.pl

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.