Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Mysłowice STUDIO PROJEKTOWE Z Bożena Zając
 
STUDIO PROJEKTOWE Z Bożena Zając
Marii Kownackiej 16
41-400 Mysłowice
NIP: 6341853971
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 

Autorskie Studio Projektowe "Z" to mała pracownia projektowa, działająca od 1995 roku, kierowana przez właścicielkę Bożenę Zając absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej .
Firma wykonuje projekty architektoniczno-budowlane budynków mieszkalnych i usługowych, projekty adaptacji i przebudowy budynków.
Każdy projekt opracowywany jest indywidualnie w zakresie zgodnym z potrzebami klienta.
Zakres może obejmować całość inwestycji od planu zagospodarowania działki poprzez plany budowlane po projekt wykończenia wnętrz z doborem materiałów wykończeniowych, kolorystyki , projektem posadzek ,sufitów ,aranżacją oświetlenia, projektami mebli i elementów wyposażenia.
Zlecenie może obejmować tylko jeden lub kilka z wymienionych etapów.
Na życzenie klientów polecamy sprawdzonych wykonawców lub prowadzimy realizację całości inwestycji.
W wyniku swej działalności projektowej moje Studio Projektowe zdobyło uznanie wśród klientów, zamawiających projekty wnętrz. Projektowanie wnętrz stało się wiodącym profilem pracowni.
Specjalizuję się w projektach adaptacji lokali na apteki , obiekty usługowe oraz butiki w Centrach Handlowych.

 
032 316 90 32
0-601-522-212
studioz projektowanie.wnetrz.pl
http://www.wnetrz.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.