Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Mysłowice PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE AGNES
 
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE AGNES
Kazimierza Tetmajera 73
41-400 Mysłowice
NIP: 2220538990
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 
Nasza firma budowlana założona została w lipcu 2002r. i działa na terenie województwa śląskiego oraz okolic. Od tamtego czasu nasza firma budowlana zrealizowała szereg inwestycji budowlanych na terenie Mysłowic oraz Katowic w szczególności dotyczy to Piotrowic, gdzie powstało kilka kameralnych zespołów domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej począwszy od wyboru lokalizacji poprzez stan surowy do pełnego wykończenia domu.
Firma realizuje inwestycje budowlane z zakresie budownictwa domów jednorodzinnych.
Budujemy domy jednorodzinne począwszy od projektów poprzez stan surowy po kompletne wykończenie w małych, kameralnych zespołach mieszkalnych 2-4 domów, średnich zespołach powyżej 10 - 20 domów oraz dużych powyżej 20 domów jednorodzinnych. Inwestycje budowlane realizujemy w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej oraz mieszanej. Zespoły domów jednorodzinnych powyżej 20 realizowane są jako zamknięte osiedla.
Chcemy w ten sposób zaopatrzyć rynek budowlany w ofertę domów mieszczących się w przedziałach powierzchni ok. 110-140 m2 , czyli sektorze domów jednorodzinnych w którym są największe potrzeby i w zakresie którego otrzymujemy najwięcej zapytań.
Ponieważ realizację inwestycji osiedlowych prowadzimy kompleksowo zapewniamy każdemu potencjalnemu inwestorowi pełną obsługę od fazy projektów poprzez stan surowy do oddania wymarzonego domu.
Już na początku służymy kompetentną pomocą już w fazie doboru lokalizacji wybranego obiektu na terenie przyszłej inwestycji, pomocą przy ewentualnej adaptacji wnętrza do indywidualnych potrzeb - tu służymy konsultacjami ze współpracującym biurem projektowym.
Nasz doświadczony nadzór budowlany jest do dyspozycji poprzez kolejne fazy realizacji aż do oddania obiektu wraz z infrastrukturą towarzyszącą, czyli gotowego produktu końcowego jakim jest osiedle mieszkalne - tu świadczy usługi zaufana kancelaria notarialna.
Krótko mówiąc przez cały okres procesu realizacji wymarzonego osiedla jesteście Państwo w dobrych , fachowych rękach co przekłada się na spokojne, terminowe wykonanie zamówionych "czterech ścian".
 
032 352 34 40
biuro55 op.pl
http://www.agnes.nieruchomosci.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.