Architekt Mińsk Mazowiecki Pracownia Projektowa ArchiProject
 
Pracownia Projektowa „ArchiProject” Małgorzata Łuniewska
ul. Tadeusza Kościuszki 13 lok. 48 (II piętro),
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 8222087661
 
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: (+48) 502 33 55 99
www.archi-project.pl
www.architekt-minskmazowiecki.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Adres biura:
ul. Tadeusza Kościuszki 13 lok. 48 (II piętro),
05-300 Mińsk Mazowiecki
 
Adres korespondencyjny:
ul. Warszawska 80 lok. 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
 
Osoba do kontaktu:
mgr inż. arch. Małgorzata Łuniewska
Architekt Izby Architektów RP
 
analizy Warunków Zabudowy i Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego,
inwentaryzacje budowlane,
inwentaryzacje na potrzeby wydzielenia lokali,
koncepcje architektoniczne,
projekty zagospodarowania terenów,
projekty architektoniczno-budowlane oraz wykonawcze,
projekty remontu, przebudowy, nadbudowy i rozbudowy budynków istniejących,
adaptacje projektów typowych,
zmiany sposobu użytkowania,
termomodernizacje,
projektowane charakterystyki energetyczne,
świadectwa charakterystyki energetycznej,
kosztorysy (wykonywane dla projektów opracowywanych przez nas),
audyty energetyczne,
analiza OZE,
prowadzimy również sprzedaż projektów gotowych, wiodących pracowni architektonicznych.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.