Gotowe Projekty, Nadzór budowlany, Projektowanie Grzegorz Pietrek
 
Gotowe Projekty, Nadzór budowlany, Projektowanie Grzegorz Pietrek
ul. Sobieskiego 21
42-660 Kalety
NIP :575-00-03-896
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 
GOTOWE PROJEKTY, NADZÓR BUDOWLANY, PROJEKTOWANIE GRZEGORZ PIETREK

Adres:
ul. Sobieskiego 21
42-660 Kalety
ul. Mickiewicza 34
42-700 Lubliniec
ul. Sienkiewicza 1
42-600 Tarnowskie Góry
 
Informacje: Godziny otwarcia:
Kalety - 8.00-20.00
Lubliniec - 9.00-17.00
Tarnowskie Góry - 9.00-17.00
Wykonujemy projekty budynków:
- mieszkalnych;
- gospodarczych;
- garażowych;
- inwentarskich;
- hal;
- budynków użyteczności publicznej;
- sklepów;
- przebudowy;
- rozbudowy itp.
- uzgadniamy Sanepid, PPOŻ, BHP;
Sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej, kosztorysy.
Prowadzimy kierownictwo budowy. Tani architekt w Lublińcu ( Kalety ) !!!  Zapytaj o ceny usług architektów telefonicznie lub e-mailowo.
 
http://www.lubliniecprojekty.ns24.net

 

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.