Architekt Lubin APAMOD AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Józef Kordas
 
"APAMOD Autorska Pracownia Architektoniczna" Józef Kordas
ul. Wrzosowa 8 B
59-300 Lubin
NIP: 692-103-96-03
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wszystkie wyżej wymienione podmioty mają siedzibę w:
"Autorskie Biuro Moduł LT."
ul. Odrodzenia 29, 59-300 Lubin
REGON: 021810731
NIP: 692-250-37-35
Firma Autorskie Biuro Moduł LT powstała na początku 2012 roku jako pracownia kontynuująca dorobek twórczy tego samego zespołu ludzi i od początku swojego funkcjonowania prowadzi działalność w branży architektoniczno - budowlanej. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów takich jak: budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, budynki handlowe, użyteczności publicznej, w tym takie obiekty jak stadiony sportowe, obiekty przemysłowe. Wykonujemy również świadectwa energetyczne, opinie techniczne, usługi urbanistyczne, modernizacje, remonty, a przede wszystkim jesteśmy specjalistami w budownictwie na terenach objętych szkodami górniczymi. Jesteśmy solidnym partnerem przy każdego typu realizacji, co potwierdzają wystawione naszej firmie referencje.
Decydując się na współpracę z naszą firmą będą mieli Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z Waszymi oczekiwaniami oraz standardami i wymogami branży. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom pracowników zapewniamy najwyższą jakość oraz kompleksowość usług. Nasza firma stworzy pełno branżowy projekt oraz wszelką niezbędną dokumentację.
Założycielami Naszej firmy są: arch. Jozef Kordas, inż. bud. Przesław Król, inż. bud. Teresa Pawełczyk oraz technik bud. Ryszard Kowalski. Wszyscy prowadzą samodzielna działalność z zakresu swoich specjalizacji. Nasze kwalifikacje się uzupełniają, gdyż każdy z Nas wnosi wkład pracy i wiedzę z zakresu swojej dziedziny w wykonywane przez Nas projekty. Doceniamy swoją wzajemną pracę, doświadczenie i spojrzenie na otaczający nas świat, dlatego dobrze Nam się razem współpracuje, co przynosi oczekiwane efekty zarówno Nam, jak i Naszym Klientom.
 
http://www.modullt.pl/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.