Architekt Lublin ZAKŁAD PROJEKTOWANIA I NADZORU BUDOWNICTWA Przesław Król
 
 
PRACOWNIA TER-BUD Teresa Pawełczyk
Niemstów 62 C
59-323 Miłoradzice
NIP: 692-103-34-57
 
76 746 79 92
76 841 80 64
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.modullt.pl/
 
Siedziba:
"Autorskie Biuro Moduł LT."
ul. Odrodzenia 29, 59-300 Lubin
Tel: (76) 746 79 90
Fax: (76) 746 79 95
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REGON: 021810731
NIP: 692-250-37-35
 
Założycielami Naszej firmy są: arch. Jozef Kordas, inż. bud. Przesław Król, inż. bud. Teresa Pawełczyk oraz technik bud. Ryszard Kowalski. Wszyscy prowadzą samodzielna działalność z zakresu swoich specjalizacji. Nasze kwalifikacje się uzupełniają, gdyż każdy z Nas wnosi wkład pracy i wiedzę z zakresu swojej dziedziny w wykonywane przez Nas projekty. Doceniamy swoją wzajemną pracę, doświadczenie i spojrzenie na otaczający nas świat, dlatego dobrze Nam się razem współpracuje, co przynosi oczekiwane efekty zarówno Nam, jak i Naszym Klientom.
Architektura, projektowanie, aranżacja wnętrz są naszą pasją i wspólnie potrafimy zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt. Lubimy podejmować nowe wyzwania, spełniając tym samym marzenia Naszych Klientów. Jesteśmy kreatywni i pomysłowi, ale również otwarci na propozycje, gdyż staramy się niczym nie ograniczać i poszerzać własne horyzonty.
Architekt z wieloletnim stażem pracy. Liczne udziały w konkursach architektonicznych co było dobrą szkołą doskonalenia warsztatu architekta jak też doskonała szkoła pracy zespołowej.
Inżynier konstruktor z wieloletnim stażem pracy. Specjalista, ekspert od budownictwa na terenach objętych oddziaływaniem szkód górniczych.
Inżynier konstruktor z wieloletnim stażem pracy. Specjalista od budownictwa na terenach objętych oddziaływaniem szkód górniczych.
Wieloletnia praca asystenta projektanta w zespole architektonicznym - profesjonalny w tym co robi. Olbrzymie doświadczenie. Specjalista od inwentaryzacji.

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.