Architekt Kobyłka AS BIURO Agnieszka Sobierajska
 
As Biuro Agnieszka Sobierajska
ul. Wołomińska 8 a
05-230 Kobyłka
NIP: 7291954244
 
 
Agnieszka Sobierajska 604-404-618
Sylwester Sobierajski 602-173-354
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.as-biuro.com/
AS BIURO, z siedzibą w Kobyłce pod Wołominem specjalizuje się w zakresie dokumentacji konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz prefabrykowanych wszelkich obiektów budowlanych. Pozostajemy w stałej współpracy z architektami, a nasze doświadczenie pozwala nam również na wykonywanie pełnej dokumentacji budowlanej (projekty budowlane i wykonawcze) wraz z projektami branżowymi.
AS BIURO PROJEKTY oferuje wykonanie projektów budowlanych i wykonawczo-warsztatowych w branży konstrukcje budowlane i inżynierskie.
AS BIURO NADZORY oferuje możliwość nadzorowania prac budowlanych wykonywanych inwestycji budowlanych przez uprawnionych inżynierów budownictwa.
AS BIURO REALIZACJE pełni rolę wykonawcy prac budowlanych wewnętrznych inwestycji mieszkaniowych dla klienta indywidualnego, biur oraz inwestycji przemysłowych.
AS BIURO REALIZACJE opiera się na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu najwyższej jakości prac budowlanych reprezentowanych w latach ubiegłych przez Usługi Remontowo-Budowlane Sylwester Sobierajski.
Zainteresowanych pełną ofertą naszej firmy
prosimy o kontakt telefoniczny 602-173-354 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZAKRES USŁUG BIURA PROJEKTOWEGO:
Kompleksowe opracowania projektów konstrukcji budowlanych dla obiektów:
domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, budynki biurowe, budynki magazynowe, budynki przemysłowe, budynki opieki zdrowotnej, budynki usługowo-handlowe, budynki gospodarcze, budynki użyteczności publicznej,
garaże,
obiekty rekreacyjne,
obiekty sportowe,
rozbudowy, nadbudowy, przebudowy,
adaptacje rozwiązań konstrukcyjnych w projektach typowych,
modernizacje obiektów istniejących,
oceny techniczne obiektów istniejących,
ekspertyzy techniczne obiektów istniejących,
inwentaryzacje budowlane

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.