Architekt Jelenia Góra
 
AB Architekci Agata Radzka
ul. Malinnik 31
58-560 Jelenia Góra
NIP: 5542293194
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
ul. Bolesława Prusa 83/1B
50-316 Wrocław

ul. Malinnik 31
58-560 Jelenia Góra

Jesteśmy zespołem z wielotetnim doświadczeniem zdobytym w pracowniach architektonicznych i urbanistycznych w kraju i za granicą.
Zajmujemy się kompleksową obsługą projektową z zakresu architektury, urbanistyki i wystroju wnętrz. Wykonujemy projekty wszystkich faz procesu budowlanego, począwszy od koncepcji, kończąc na nadzorze autorskim.
W naszej pracy staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Inwestora.
Ograniczenia budżetowe, formalno-prawne czy techniczne nie stanowią dla nas przeszkody, a jedynie mobilizują do poszukiwania rozwiązań ponadprzeciętnych. Efekty naszej pracy przynoszą naszym Klientom wymierne korzyści oraz poczucie uzyskania kompletnej i profesjonalnej usługi.
Stała współpraca z profesjonalnymi pracowniami branży konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, elektrycznych, projektantami drogowymi oraz rzeczoznawcami i kosztorysantami zapewnia wysoki poziom usług i kompletny zakres naszej oferty.
Pracownia jest w pełnu skomputeryzowana. Projekty powstają przy pomocy programów wspomagania projektowania architektonicznego, programów graficznych i edytorskich. Bogate archiwum i biblioteka najnowszych materiałów budowlanych służy zarówno nam jak i naszym Klientom.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 
http://www.abarchitekci.com/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.