Architekt Kamienna Góra WW PROJEKT Biuro Projektowe
 
WW PROJEKT
ul. Papieża Jana Pawła II 11a
58-400 Kamienna Góra
NIP: 6141488952
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Biuro architektoniczne WW PROJEKT rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. Wcześniej zespół projektowy (architekt Piotr Wyrostek, architekt Daniel Wilk, konstruktor Jacek Wyrostek) zdobywał doświadczenie w jeleniogórskich i wrocławskich biurach.
Pracownia architektoniczna wykonuje projekty budowlane, aranżacje wnętrz w okolicach miast: Kamienna Góra, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Wrocław.
Posiada kadrę uprawnioną do sporządzania projektów wszystkich branż, współpracuje z technologami, kosztorysantami i rzeczoznawcami.
Pracownia projektowania architektury w Kamiennej Górze składa się zarówno z doświadczonych jak i młodych projektantów, zapewniających jakość i aktualność rozwiązań, pod względem technicznym jak i estetycznym. Biuro jest ubezpieczone od bezpośrednich i pośrednich skutków od błędu zawodowego.
Wykonujemy projekty:
koncepcyjne (analiza funkcjonalno-przestrzenna, widoki 3D)
budowlane pełnobranżowe (pozwolenie na budowę)
wykonawcze (kosztorysy, specyfikacje techniczne)
aranżacji wnętrz (kolorystyka, detale techniczne, oświetlenie)
zieleni i małej architektury (ukształtowanie terenu, iluminacje świetlne)
 
http://www.wwprojekt.com/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.