Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

 Architekt Inowrocław
 
Paweł Mrówczyński Pracownia Architektoniczna Pantelija
ul. Mickiewicza 60
88-100 Inowrocław
NIP: 5561371216
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Godziny otwarcia:
Pn-Nd.: całodobowo

Projekty architektoniczne na wszystkich etapach. Architektura wnętrz: wnętrza prywatne mieszkań i domów, wnętrza komercyjne i użyteczności publicznej
OFERUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

- Inwestycji budowlanych,
- Projektowanie urbanistyczne,
- Projektowanie architektoniczno-budowlane.

Budownictwa ogólnego:
- budynki biurowe,
- mieszkania,
- hotele,
- budynki handlowe,
- budynki oświatowe,
- budynki szkoleniowe,
- budynki sakralne,
- budynki i hale sportowe.

Budownictwa przemysłowego:
- hale produkcyjne,
- hale magazynowe,
- budynki techniczne,

Opracowanie dokumentacji przetargowej:
- przedmiary,
- kosztorysy,
- specyfikacje,
- zapytania ofertowe.

Obsługa inwestycyjna inwestycji budowlanych:
- nadzór autorski,
- nadzór inwestorski,
- odbiory,
- inwestor zastępczy.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i oprogramowaniu komputerowym.
Dzięki temu prezentacja lub wymiana plików w formie elektronicznej jest zapewniona na każdym etapie powstawania projektu. 
 
 
606 672 591

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.