Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

 
Architekt Iława Biuro Projektowe MW PROTIM Wojciech Grudzień
 
Biuro Projektowe MW PROTIM Wojciech Grudzień
ul. Kwiatowa 4
14-200 Iława
nip 7441763216
 
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
Naszym klientom oferujemy:
Doradztwo techniczne i formalno-administracyjne
Projekty budowlane i wykonawcze obiektów indywidualnych:
- budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne
- budynki handlowo-usługowe i użyteczności publicznej
- hale przemysłowe, produkcyjne i magazynowe
- budynki inwentarskie, gospodarcze, garażowe
Projekty przebudowy, rozbudowy, nadbudowy oraz zmiany sposobu
użytkowania istniejących obiektów
Przystosowanie i adaptacja projektów gotowych
Inwentaryzacje architektoniczno-budowlane i opinie techniczne
Nadzory budowlane:
- KIEROWNIK BUDOWY, INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO
Kosztorysowanie
 
Wojciech Grudzień
509-332-504
biuro @mwprotim.pl
Filia
CIECHANÓW-PRZĄŻEWO
tel. 509-332-504
BIURO PROJEKTOWE MW PROTIM MACIEJ GRUDZIEŃ
ul. Wojska Polskiego 6A/27, 14-200 Iława
Maciej Grudzień
509-332-109
biuro.mwprotim @wp.pl
http://www.mwprotim.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.