Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Iława PRACOWNIA PROJEKTOWA CONCEPT Kamil Surdykowski
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA CONCEPT Kamil Surdykowski
ul. Grunwaldzka 22a
14-260 Lubawa
NIP: 744-162-13-50
 
 
606-343-060
biuro @biuro-concept.pl
http://www.biuro-concept.pl/
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych, przedsiębiorstwach oraz instytucjach samorządowych. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.
Projekt budowlany
Wykonujemy kompleksowe projekty budowlane w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Oprócz opracowań wielobranżowych oferujemy wykonanie projektów z poszczególnych branż: konstrukcyjna, sanitarna, elektryczna. Opracowujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe, usługowe oraz rolnicze.
Adaptacje projektów typowych
Ze względu na dużą popularność projektów typowych oferujemy wykonanie projektu zagospodarowania działki, oraz adaptacji projektu typowego zgodnie z warunkami przedstawionymi przez Autorów.
Analizy wykonalności inwestycji
Przed zakupem działki pod planowaną inwestycję proponujemy Państwu sprawdzenie, czy możecie Państwo swoją inwestycję zrealizować na rozpatrywanej działce. Analizujemy możliwość podłączenia mediów, sprawdzamy warunki odprowadzenia wód oraz sporządzamy przykładową koncepcję zagospodarowania terenu wraz z bilansem powierzchni. Na podstawie naszej analizy możecie Państwo sprawdzić, czy rozpatrywana działka odpowiada Państwa zamierzeniom inwestycyjnym.
Świadectwa energetyczne
Zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym oferujemy Państwu sporządzenie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Budynku
Ekspertyzy techniczne
Oferujemy wykonanie wizji lokalnych, ekspertyz technicznych oraz inwentaryzacji obiektów budowlanych.
Kosztorysy budowlane
Oferujemy wykonanie kosztorysów budowlanych, co pozwoli Państwu poznać koszt planowanej inwestycji.
Doradztwo techniczne
Świadczymy usługi doradztwa technicznego w zakresie budownictwa.

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.