Architekt Grudziądz AKANT BIURO INŻYNIERSKIE Jacek Tadrowski
 
AKANT BIURO INŻYNIERSKIE Jacek Tadrowski
NORWIDA 56
86-300 Grudziądz
NIP: 8762014329
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wykonujemy usługi projektowe w budownictwie dla osób indywidualnych oraz dla firm obejmując budownictwo mieszkalne oraz użyteczności publicznej.
Zajmujemy się też rozbudowami i adaptacjami istniejących budynków.
W naszej firmie znajdą Państwo fachową pomoc i kompleksową obsługę przedinwestycyjną (dokumentacje, uzgodnienia, pozwolenia) oraz obsługę w trakcie inwestycji (nadzory, kierowanie budową, odbiory).
Dysponujemy architektami i inżynierami z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w branżach architektury, konstrukcji i instalacji.
Działamy w branży od ponad dziesięciu lat i jest już wiele wykonanych inwestycji dzięki naszym projektom i pomocy. Zapraszam do korzystania z naszych usług.
Oferta:
profesjonalne dokumentacje projektowe wielobranżowe
profesjonalne nadzory budowlane
profesjonalne przygotowanie inwestycji
 
http://www.akantbiuro.com

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.