Architekt Pokrzywno KN + PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY
 
KN + PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY
Pokrzywno 28
86-330 Pokrzywno
NIP: 8762180364
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Świadczymy usługi w zakresie projektów:
budynków mieszkalnych jednorodzinnych indywidualnych
budynków mieszkalnych jednorodzinnych typowych ( adaptacja)
budynków produkcyjnych
hali magazynowych
kolorystyki elewacji
budynków mieszkaniowych wielorodzinnych
obiektów handlowych i użyteczności publicznej
Ponadto współpracujemy z projektantami wielobranżowymi w zakresie:
instalacji wentylacji i klimatyzacji
instalacji wodno-kanalizacyjnych i c.o.
instalacji elektrycznych i teletechnicznych
projektów drogowych
W zakres naszych usług wchodzi również:
pomoc w uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy
przygotowanie dokumentacji formalno-prawnej w celu uzyskania pozwolenia na budowę
doradztwo przy zakupie działki pod zabudowę lub przy zakupie nieruchomości
analiza chłonności działki budowlanej
koncepcje i wizualizacje projektowanych obiektów
 
http://projektykn.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.