Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Bytom ARKONA Janusz Kotula
 
ARKONA Janusz Kotula
ul. Wierzbowa 3
41-908 Bytom
NIP: 626-149-9071
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 
 
Firma „ARKONA” oferuje usługi w pełnym zakresie działalności inwestycyjnej (w tym studia wykonalności), również remonty obiektów zabytkowych.
Czym się zajmujemy:
studia i analizy przedprojektowe,
koncepcje projektowe,
analizy ekonomiczne,
kosztorysy,
projekty budowlane i wykonawcze,
opracowanie ekspertyz,
doradztwo prawne i techniczne,
oceny oddziaływania na środowisko,
uzgodnienia i zatwierdzenia projektów
Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa i doradztwa przy angażowaniu dostawców materiałów oraz wykonawców robót. Prowadzimy nadzory autorskie nad realizacją naszych projektów, nadzory przy obiektach zabytkowych.
Co projektujemy:
domy mieszkalne jednorodzinne i wielomieszkaniowe,
budynki handlowe, usługowe,
biurowe i inne, hale sportowe,
kolorystyki elewacji,
mała architektura,
zagospodarowanie terenu,
sieć i urządzenia wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne, gazowe,
drobne formy architektoniczne,
zieleń, drogi i parkingi,
aranżacja wnętrz,
programy postępowania konserwatorskiego
Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny.
Nasza oferta dotyczy modernizacji, remontów oraz nowych inwestycji.
 
biuroarkona wp.pl
http://www.biuroarkona.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.