Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Bytom PRACOWNIA PROJEKTOWA DESIGN STUDIO Lucjan Kot
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA DESIGN STUDIO Lucjan Kot
ul. Dworcowa 34/8
41-902 Bytom
NIP: 626-066-75-72
  
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Filia:
02-127 Warszawa
ul. Bohdanowicza 12

racowania Projektowa Design Studio jest pracownią autorską
zajmującą się pełną obsługą inwestycji budowlanych
w zakresie projektowania architektonicznego i projektowania wnętrz.
Wykonujemy inwentaryzacje budowlane, projekty koncepcyjne, architektoniczno – budowlane i zagospodarowania terenu;
adaptacje projektów typowych z przystosowaniem obiektu do nowej działki.
W przypadku przebudowy, nadbudowy, rozbudowy czy zmiany sposobu użytkowania sporządzamy opinię i ocenę stanu technicznego budynku.
Renowacje i adaptacje obiektów zabytkowych, w tym wystroje elewacji.
Wykonujemy również projekty wnętrz od stylowych po wnętrza nowoczesne.
Projekty detali: mebli, lamp, witraży, kominków i innych elementów wnętrza.
Projekty graficzne – reklamowe: loga, systemy identyfikacji graficznej itp.
Na życzenie inwestora do każdej inwestycji prowadzimy nadzory autorskie, sprawując piecze nad prawidłowym wykonaniem zarówno elementów technicznych, jak i detali architektonicznych, wystroju elewacji i wnętrz.
W naszym obszarze projektowania mieszczą się:
- projekty koncepcyjne realizowanego przedsięwzięcia,
- projekty architektoniczno – budowlane,
- projekty wykonawcze,
- projekty kompleksowe (koncepcja+architektura+wnętrze).
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową
 
 

E-mail: biuro design-studio.com.pl

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.