Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Bolesławiec BIURO ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNO-KOSZTORYSOWE
 
Biuro Architektoniczno-Konstrukcyjno-Kosztorysowe
ul. Jana Sobieskiego nr 11
59-700 Bolesławiec
NIP: 6121161722
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza siedziba znajduje się jedynie 1200 metrów od Rynku miasta. Napewno znajdziecie Państwo miejsce parkingowe, a dojazd nie będzie problemem. Biuro Projektów B.A.K.K. działa od 1992 roku głównie na terenie Bolesławca i okolic, ale nie tylko... Współpracujemy z wieloma specjalistami w zakresie branż niezbędnych podczas wykonywania projektów budowlanych. Są nimi:
- konstruktorzy,
- architekci,
- instalatorzy,
- elektrycy,
- technolodzy,
- kosztorysanci,
- rzeczoznawcy
- i inni.

Dlatego jesteśmy w stanie wykonać (i wykonujemy) projekty obiektów bardzo zróżnicowanych pod względem funkcjonalnym. Od domku jednorodzinnego po zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Od stacji paliw, halę produkcyjną po hotel z zapleczem SPA. Zajmujemy się również projektowaniem krajobrazu i urbanistyką. W swojej pracy opieramy się na Komputerowym Wspomaganiu Projektowania (CAD). Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem m. in. programów Autodesk. Lubimy stosować technologie komputerowe aby zaprezentować projektowany obiekt w sposób jak najbardziej przyjazny. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami w architekturze światowej, wzornictwie i projektowaniu. Czasem warunki wymagają zaprojektowania budynku nawiązującego do zastanego, historycznego kontekstu. Innym razem obowiązuje stylistyka współczesna. Wówczas formę kreuje tylko nasza nieograniczona wyobraźnia i... portfel inwestora.  Tani architekt z Bolesławca!!!  Zapytaj o cennik usług architektów telefonicznie lub e-mailowo.
 
Prowadzimy działalność w zakresie :
•Sporządzanie dokumentacji technicznych budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz zakładów produkcyjnych
•Sporządzamy świadectwa /certyfikaty/ projektowane charakterystyki energetyczne
•Adaptacja tzw. "gotowych projektów"
•Projekty przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
•Projekty zjazdów indywidualnych
•Nadzór budowlany i inwestorski nad prowadzonymi robotami budowlanymi (posiadamy również "uprawnienia konserwatorskie")
•Przęglądy okresowe budynków
•Opinie i ekspertyzy "Rzeczoznawcy budowlanego"
•Sporządzanie kosztorysów oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
•Biegły sądowy w zakresie budownictwa
•Badania termowizyjne
•Zmiany sposobu użytkowania
 
http://www.bakk.eu/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.