Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Bochnia DESINT STUDIO ARCHITEKTURA BOCHNIA
 
Desint Studio Architektura Bochnia
CHM Mirosław Chodur
ul. Strzelecka 2/1A
32-700 Bochnia
NIP 945-192-54-89
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Kim jesteśmy.
Desint Studio to biuro projektowe prowadzone przez architektów z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem, przebudową i adaptacją domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych.
Projektujemy modernizacje istniejących budynków w zakresie rozbudowy, nadbudowy, przebudowy. Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych i renomowanych biur projektowych. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, Naszą pasją jest projektowanie wnętrz w ramach których aranżujemy łazienki, pokoje dzienne, sypialnie, kuchnie w domach jednorodzinnych i mieszkaniach oraz wnętrz pomieszczeń komercyjnych takich jak: biura, sale konferencyjne, sklepy, restauracje, hotele i gabinety. Indywidualne podejście do pracy z inwestorem pozwala nam tworzyć projekty ambitne, w odpowiedni sposób łączące prostotę, nowoczesność i funkcjonalność. Szukasz architekta w Bochni ? Zapytaj nas o cennik usług architektonicznych z Bochni.
 
http://www.desint-studio.com/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.