Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Bochnia BIURO USŁUG PROJEKTOWO-INWESTYCYJNYCH
 
BIURO USŁUG PROJEKTOWO-INWESTYCYJNYCH
32-700 Bochnia
ul. Biała 21
NIP: 8680001958
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Biuro Usług Projektowo Inwestycyjnych rozpoczęło swoją działalność w 1991r i jest jednym z najstarszych Biur Projektowych w Bochni.
Siedziba Biura mieści się na I piętrze pawilonu Cechu Rzemiosł Różnych, przy ul. Białej 21.
W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się obsługą wszelkiego rodzaju inwestycji: od budynków mieszkalnych i gospodarczych, do usługowych
i produkcyjnych – od projektu do jego realizacji. W całym, nieco skomplikowanym procesie postępowania administracyjnego, związanego z uzyskaniem pozwolenia na budowę, służymy wszelką pomocą na każdym etapie. Pomagamy również w doborze dobrego projektu gotowego z bogatej oferty katalogowej, oraz wykonujemy indywidualne projekty budowlane i wykonawcze, zgodne z oczekiwaniami Inwestora. Najlepszy architekt w Bochni. Zapytaj o cenę usług architektonicznych.
 
NASZA OFERTA
projekty architektoniczno-budowlane
projekty branżowe: konstrukcyjne, instalacyjne, elektryczne, drogowe
projekty przebudowy i rozbudowy oraz zmiany sposobów użytkowania budynków
podziały fizyczne budynków
załatwianie spraw związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę
ekspertyzy i opinie techniczne
kosztorysy
certyfikaty energetyczne
doradztwo fachowe i nadzory budowlane
sprzedaż i adaptację projektów typowych
pomoc w uzyskaniu kredytu na budowę
pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
 
http://bupi.com.pl/

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.