JW PROJEKT Jakub Wajdzik
ul. Cicha 2
34-100 Wadowice
NIP 5512355424
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wyróżnia nas wszechstronność!
Projektujemy nowe budynki, a także adaptujemy oraz modernizujemy już istniejące – zawsze kierujemy się przy tym potrzebami przyszłych mieszkańców i użytkowników.
biuro architektoniczne. Z tego względu w naszym biurze architektonicznym powstają domy jednorodzinne oraz szeregowe, budynki użyteczności publicznej,
a nawet obiekty przemysłowe. Każdy projekt jest inny, ale zespół naszych architektów dla każdego znajdzie odpowiednią formę.
Tworzymy projekty budowlane, branżowe i wykonawcze. Na wszystkich etapach projektowania służymy radą - wyjaśniamy, co Klient zyska dzięki danemu rozwiązaniu i dlaczego jest ono dla niego korzystne.
Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania Klienta – a następnie włączamy je do konkretnego projektu.
Zajmujemy się opracowywaniem wizualizacji architektonicznych na potrzeby realizowanych projektów, dokumentacji oraz materiałów promocyjnych. W zależności od potrzeb, tworzymy wizualizacje statyczne (w formie plików graficznych) lub animacje komputerowe, ukazujące panoramiczny wygląd wnętrza.Podejmujemy się prac nad adaptacją budynków i lokali – zarówno w oparciu o autorskie projekty współpracujących z nami specjalistów, jak i projekty dostarczone przez Klienta. Dzięki pracom modernizacyjnym zwiększamy komfort i funkcjonalność każdego wnętrza.W ramach współpracy z Klientami przeprowadzamy także inwentaryzacje obiektów przed ich planowaną przebudową oraz badania geotechniczne na działkach budowlanych.
Jako jedni z nielicznych oferujemy – obok prac czysto architektonicznych – także projekty technologiczne, uwzględniające wyposażenie danego budynku lub lokalu. W ten sposób przygotowywaliśmy do tej pory realizacje między innymi dla lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz sklepów.Osobom, które zgłoszą się do nas jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na budowę, pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności i niezbędnych dokumentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak przygotować potrzebne wnioski – w takim przypadku urzędowe procedury przebiegają o wiele sprawniej.

 http://www.jwprojekt.com.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.