PERSPEKTYWA PROJEKT ANNA GALAS 
ul. Brzegi 15
34-120 Andrychów
NIP 5512312834
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Pracownię Perspektywa Projekt stanowi zespół kreatywnych i doświadczonych projektantów, których celem działania jest dostarczenie klientom najwyższej jakości architektury i zapewnienie im sukcesu w realizacji inwestycji. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach min. architekt, architekt prowadzący, podczas pracy w renomowanych krakowskich biurach projektów, takich jak LK&Projekt, LINIA architekci, Skoczek&Wojdacki architekci, a także podczas własnej wieloletniej praktyki zawodowej. Nie boimy się wyzwań i trudnych tematów. Każdy w naszym zespole posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie architektury i jest członkiem IARP- Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.
Na stałe współpracujemy z doświadczonymi projektantami z zakresu konstrukcji, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznej oraz z branży drogowej, a także rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, sanepid i BHP. Nasze projekty wykonujemy na oryginalnym oprogramowaniu min. Graphisoft ArchiCad 17
 
http://www.perspektywa-projekt.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.